072-3712086

סמייל חו"ל

דף הבית כל התחומים
מרפאת smile4you הפכה לאבן שואבת עבור אזרחי מדינות זרות המחפשים טיפול מתקדם ברמה הגבוהה ביותר, במחירים הוגנים. תיירי הרפואה מגיעים אלינו לכמה ימים ועוברים במרפאה פרוצדורות כירורגיות מורכבות ברמה גבוהה מכפי שזמינה להם בארצם.

רופאי smile4you מבצעים מגוון רחב של טיפולים שיקומיים עבור מטופלים עם בעיות בריאותיות, כמו סכרת ולחץ דם, חוסר עצם בלסת ובעיות אחרות בפה ובלסת. לרשותנו הציוד החדיש ביותר בשוק ורופאים מומחים המבצעים התערבות כירורגית בהרדמה מקומית, טשטוש עמוק ואפילו בהרדמה מלאה, לפי הצורך והדרישה של המטופל וכל זאת ביום אחד!

​לאחר הטיפול והמעקב הראשוני שבים המטופלים לארצם וממתינים לקליטת השתלים/העצמות. אנו שומרים איתם על קשר רציף, נמצאים בקשר שוטף גם עם הרופאים המקומיים שלהם, ובוחנים, מסבירים ומסייעים לפי הצורך. לאחר קליטת השתלים, המטופלים חוזרים אלינו להמשך טיפול ולהחלפת הכתרים או גשרים הזמניים בכתרים או גשרים קבועים.
סמייל חו"ל
מלבד הטיפול הרפואי, אנחנו דואגים גם לצרכים הנלווים של מטופלים הזרים הבאים לישראל לטיפול במרפאה. לכן אנחנו מציעים חבילה מלאה הכוללת את כל הדרוש להם בעת שהותם: הסעות, לינה, ואף תכנון סיורים וטיולים.

אנו מוודאים את ההצלחה של כל שלב בטיפול, מתחילתו ועד סופו, ועומדים לרשות המטופלים הזרים הרבים שלנו בכל עת ובכל מצב.
צרו איתנו קשר
לתחום הקודם חזרה לתחום הבא
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם
צרו איתנו קשר
מאשר דוא"ל
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.
צרו
קשר