072-3712086

השתלות שיניים מורכבות ביום אחד

דף הבית כל התחומים
סמייל ביום... לשפר את איכות החיים!
שיניים מוזנחות פוגעות מדי יום באיכות החיים שלנו. הן כואבות, מפריעות בשעת הארוחה ועלולות לגרום למבוכה. הדרך היעילה והפשוטה ביותר להתמודד עם שיניים הרוסות היא על ידי החלפתן בשתלים דנטליים במרפאת smile4you, המעניקה תעודת אחריות ל-7 שנים !

שתלים דנטליים הם צילינדרים עשויים מטיטניום שעליהם מורכבים כתרים וגשרים. השתלים נקלטים על ידי העצם ומשמשים כתחליף חזק ועמיד לשיניים תותבות או הרוסות, וזאת למשך שנים רבות. הטיפול של smile4you מתאים לכולם: מהחלפת שן בודדת ועד החלפת הלסת כולה.

והחדשות הטובות באמת: הטיפול מבוצע ביום אחד!

השתלות שיניים מורכבות ביום אחד
מומחים בעלי שם עולמי
השתלת שיניים היא טיפול מורכב הדורש ידע רב וניסיון בתחום הספציפי הנדרש. הרופאים המטפלים בsmile4you הם מהמובילים בתחומם בישראל ובעולם והמוניטין שבנו לעצמם לאורך שנות עבודתם מושך ארצה מטופלים ממדינות רבות, המגיעים במיוחד לטיפול המתקדם המוצע במרפאתנו.

הטיפול עצמו מתחיל בעקירת השיניים ההרוסות ובהשתלת שתלים, ביום אחד. על השתלים מורכב גשר פאסטות זמני ועמיד עד שהשתלים נקלטים על ידי העצם, כלומר למשך 6 עד 8 חודשים. בזמן זה המטופלים מתרגלים למצבם החדש ועוברים בהדרגה מצריכת מזון רך לצריכת מזון רגיל.

מטופלים במלוא מובן המילה
לאורך תקופת ההמתנה של קליטת השתלים, אנחנו מקיימים מעקב מדוקדק אחר התקדמות התהליך, כאשר על המטופלים מוטל לשמור על היגיינת הפה לפי ההדרכה שקיבלו מהרופא. לאחר קליטת השתלים, אנו מסירים את הגשר הזמני, לוקחים מידות ומעבירים אותן לטכנאים האומנים שלנו, שמייצרים גשר קבוע העשוי מחרסינה ובעל תוחלת חיים ארוכה במיוחד.

צוות הרופאים והעובדים בsmile4you דואגים למטופלים במקצועיות וברגישות, כולל לאלה הסובלים מדנטופוביה (חרדה מטיפול שיניים). סוד ההצלחה שלנו טמון באווירה שאנו משרים על מטופלינו ובשיתוף פעולה בינם לבין הרופאים המטפלים.

התוצאה הסופית מחוללת מהפכה באיכות החיים של המטופלים, שמשאירים את הכאבים מאחורי, אוכלים ללא קושי, נהנים מהטעם של המזון וכמובן – מחייכים מאוזן לאוזן.
צרו איתנו קשר
לתחום הקודם חזרה לתחום הבא
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם
צרו איתנו קשר
מאשר דוא"ל
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.
צרו
קשר