072-3712086

שתלים דנטאליים

דף הבית כל התחומים
שתלים דנטאליים שייכים לתחום השתלות השיניים, שאמור להעניק פיתרון טוב יותר לבעיות שיקומיות, מאשר גשרים ותותבות. השתל הדנטאלי הוא למעשה תחליף לשורש השן שמצוי בתוך עצם הלסת. על בסיס השתל ניתן לפתור את בעיות השיניים השונות, כמו חיסור מבנה וכתר להשלמת שן חסרה, או חיבור מספר שתלים באמצעות גשר לשיניים חסרות. כמו כן, שתלים דנטאליים יכולים להוות בסיס לשיקומים נשלפים כמו הוספת תמיכה לשיניים תותבות. 

מהו השתל הדנטאלי? 
השתלים הדנטאליים פותחו עוד בשנות ה-40 של המאה הקודמת על ידי חוקרים אירופיים והפכו להיות בחזית המחקר והשימוש בתחום רפואת השיניים, עם המצאת השתל הדנטאלי המוברג. השינוי נחשב למשמעותי ביותר. 

מרבית השתלים הדנטאליים הם כאלה שנראים כמו בורג ומשמשים כמעיין דיבל שמוברג לעצם הלסת. את השתלים מחדירים אל הלסת באמצעות קידוח בתנועה סיבובית. לאחר מכן, העצם בלסת עוברת תהליך שנקרא אוסטיאו-אינטגרציה, הליך בו העצם בונה את עצמה סביב השתל ועל ידי כך משפרת את האחיזה של השתל בתוכה.

מהם היתרונות של שתל דנטאלי?
טיפול בשתלים דנטאליים מעניק את הפיתרון הקרוב ביותר לשן טבעית מבחינת התפקוד המלא הכולל אכילה, דיבור ואסתטיקה. השיקום באמצעות השתלים הדנטאליים מסייעים בשמירה על מבנה הפנים והלסת ובכך אף נמנעת בריחת עצם, מה שמאפשר את בריאות הפה לאורך זמן. השתלים מונעים התערבות הרסנית לשיניים בריאות יותר, כמו השחזות לשם הנחת גשר ואף ניתן סיוע באמצעותם לשיניים הנותרות.

השתל הדנטאלי מעניק את היכולת לטפל באמצעות שתל אחד בלבד במספר שיניים חסרות. רמת ההצלחה והבטיחות של שתלים דנטאליים היא גבוהה למדיי ואחוז ההישרדות בפה עומד על 95% בטווח של 5 שנים ו-82% לאחר 20 שנה. השתלים הדנטאליים מחזירים לאדם את יכולת תפקוד הלסת כמו דיבור, לעיסה וכמובן אסתטיקה. ישנה חשיבות רבה לבצע השתלות דנטאליות אצל רופא מומחה ובעל ניסיון בכך על מנת למקם את באופן שלא יפגע בלסת.
צרו איתנו קשר
לתחום הקודם חזרה לתחום הבא
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם
צרו איתנו קשר
מאשר דוא"ל
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.
צרו
קשר