ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
שתל לשיניים
 
בשנים האחרונות השתפרה איכות החיים של מטופלים רבים בזכות טכנולוגיה רפואית מתקדמת בתחום רפואת השיניים. הטכנולוגיה שאנו מדברים עליה כוללת ביצוע הליך מתקדם של השתלה באמצעות שתל לשיניים. התוצאות המצוינות לא נעלמו מעיני הציבור הרחב כך שהביקוש לטיפולים אלה נמצא בעליה מתמדת.

מהו השתל
הליך של השתלת שיניים מבוסס למעשה על מציאת תחליף הולם לשן חסרה, חולה, או כזאת שלא היה מנוס מלעקור אותה. לפני שניתן לייצב במקומה את השן המלאכותית, שדומה לשן טבעית רגילה, יש צורך להכין תשתית מתאימה שתעגן אותה למקומה. תשתית זו היא למעשה שתל לשיניים ובמילים אחרות – זהו תחליף לשורש של השן הטבעית.

שתל לשיניים הינו אביזר מיוחד לצרכי רפואה שמבנהו הבסיסי דומה לבורג. המבנה דמוי הבורג מאפשר לרופא השיניים למקם את השתל במקומו, בתוך עצם הלסת כך שתהיה אחיזה מושלמת וללא פשרות. לאחר זמן מה השתל משתלב עם העצם הטבעית בתהליך של ריפוי נורמלי וכך ניתן ליהנות מאחיזה מושלמת לכתר דמוי השן. יש לציין שהשתל קיים כיום בגדלים ובתצורות שונים, כך שהוא בעל אחיזה משופרת ויכול להתאים למגוון גדול של מטופלים, גברים ונשים.

התועלת שבשתל
לאור הנתונים שמלמדים על ביקוש מוגבר להשתלת שיניים, ראוי להסביר מהי התועלת שמקבל המטופל. בזכות שתל לשיניים ושילובו עם שן מלאכותית בעלת מראה טבעי:
• אין צורך להסתפק בשיניים תותבות לא יציבות ולא נוחות.
• נהנים ממראה טבעי, בלי חללים בין השיניים ובלי צורך להשתמש בגשר.
• נהנים מאיכות לעיסה משופרת, שאיננה נופלת כמעט מזו של אדם עם שיניים טבעיות.
• ניתן לקבל מענה מושלם הן למצב של חוסר בשן יחידה, הן למצב של חוסר חלקי בשיניים ואפילו במצב של חוסר שיניים מלא.
• הביטחון העצמי ואיכות החיים, איכות הדיבור וההרגשה הכללית משתפרים ללא הכר.


רוצים לדעת יותר על האפשרות של השתלת שיניים מתקדמת? לא בטוחים אם אתם מתאימים להליך זה או שאתם חוששים? מעוניינים לקבל שירות אדיב, מקצועי ואיכותי מצוות של רופאי שיניים בכירים? פנו למרפאת השיניים סמייל פור יו ולא תתאכזבו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאות שיניים חירום