ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
שתלים דנטליים
 
אחד הנושאים החמים כיום בתחום של רפואת שיניים הוא שתלים לשיניים, מדובר בנושא חם בין היתר בזכות השינוי המקיף שהתרחש בו בעשרים השנה האחרונות, בזכות מגוון התפתחויות שהפכו את הטיפולים להרבה יותר פשוטים ומהירים.

בין היתר אנחנו יכולים ליהנות מטיפולי שתלים דנטליים שנמשכים יום אחד, במסגרת טיפול בנוסח all in one, כמו כן אנחנו יכולים למצוא טיפולי שתלים קבועים וניידים שמאפשרים השתלות בצורה קלה ופשוטה יותר מאשר בעבר. כיום גם ניתן לבצע עיבוי לצלע עליה נבנות השיניים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה שונה ונוחה יותר בעבר, בין היתר באמצעות ניתוח הרמת סינוס, שמאפשר עיבוי הצלע בצורה נוחה ופשוטה.

הסיבה שטיפולי שתילים דנטליים זוכה להצלחה רחבה כל כך, ולהתפתחות בתחום זה, היא ההכרה שיותר ויותר אנשים נאלצים לעבור טיפולים אלה, מסיבות רבות. החל כתוצאה מתאונות דרכים, חבלות, פציעות שונות שהם עוברים במהלך הזמן ועוד. לכן יש צורך לבצע עקירת שיניים שנחבלו או נרקבו ואינן מתפקדות יותר. טיפול שתל לשיניים מאפשר לפה גם ליהנות מחיוך רחב ויפה יותר, אך לא פחות חשוב הוא מאפשר לפה לתפקד באופן מלא, מה שאומר שניתן לחזור וללעוס בלי בעיה וליהנות מהאוכל כמו בעבר.

טיפולי שתלים דנטליים מהווה לא פעם תחליף עבור מי שלא רוצה להיעזר בשיניים תותבות. אומנם לא תמיד זה אפשרי, שכן לפעמים העצם איננה מספקת לשתלים וכן לפעמים מצב השיניים הוא לא מספיק טוב בשביל להחליף אותן בשתלים, אך לרוב מומלץ להחליף שיניים בעייתיות בשתלים ולא להיעזר בשיניים תותבות, שהן פחות טבעיות ופחות נוחות לפה. כאן המקום להדגיש, לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם מצב בו שתלים דנטליים שמותקנים אצלם בפה, אינם נספגים והפה דוחה אותם. במצב כזה אין ברירה אלא להסיר את השתלים, ולבחון אופציות אחרות. במידה ואכן הפה דוחה את השתלים, יש לבצע במהרה הערכת מצב כיצד לפעול, ולבחון אופציה חלופית, על מנת שלא ייוצרו דלקות כואבות ובעייתיות שעלולות להחמיר את המצב עוד יותר.

לסיכום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על מרפאת סמיילי פור יו, מרפאה בה תוכלו לקבל טיפולים להשתלת שתלים בשיניים בראשון לציון במסגרת טיפולים מהירים ואיכותיים. אתם מוזמנים ליצור עם צוות המרפאה עוד היום ולקבל הצעות מחיר ייחודית. במרפאה עובדים מיטב המומחים, שידעו להכין עבורכם תוכנית טיפול מהירה וייחודית. צרו קשר עם המרפאה עוד היום ותיהנו מטיפול איכותי ומהיר. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציפויי חרסינה לשיניים