ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
שירותי המרפאה
 
ד"ר ליאון ארדיקיאן רופא בכיר לכירורגיית פה ולסתות, לבלוטות הרוק וחבר פעיל ומרצה באיגוד הרפואי לבלוטות רוק בג'יניבה. ד"ר ארדיקיאן סיים את התמחותו בבית חולים שיבה בתל השומר ומשנת 95  עד 2014 שימש כרופא בכיר במרכז הרפואי רמב"ם.

כיום הוא מנהל מרפאות פרטיות ומנתח במכרז רפואי עתידים.
  • ד"ר ארדיקיאן הינו מרצה בכיר נלווה בפקולטה לרפואה של הטכניון. 
  • ד"ר ארדיקיאן פרסם מעל 60 מאמרים מדעיים ומרצה מוזמן ומבוקש להרצאות שונות בעולם ביניהם: אינדיה ,הודו,שוויץ,צרפת,גרמניה ועוד מדינות שונות בעולם .
  • ד"ר ארדיקיאן מתעסק בבלוטות רוק בפרקי הלסתות ובמחלות חלל הפה , בנוסף לעיסוקיו בשתלים דנטיים ,השתלות עצם ,הרמות סינוס ובטיפולים שונים הקשורים לכ'ירורגיה פה ולסתות 
עד שנת 2013 שימש ד"ר ארדקיאן כמרצה בכיר נלווה בפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה.
ד"ר ארדקיאן משתף פעולה במרפאה עם מרופאי שניים המתעסקים בשתלים ובעיקר עם מר רפי יצחקי ,טכנאי שניים בכיר בעל ידע רב בשיקום ע"ג שתלים

מגוון השירותים הניתנים במרפאה 

1.

אינדוסקופיות של בלוטות הרוק

אנדוסקופיה של בלוטת הרוק הינה פעולה שנועדה לאבחון ו/או טיפול בבעיות של חסימת בלוטת הרוק. חסימת בלוטת הרוק נוצרת כאשר הצינור המרוקן את בלוטת הרוק נחסם, כתוצאה מהצטברות של סידן המכונה - אבן.

מרפאותינו מתמחים בהוצאת אבנים באמצעות לייזר ללא צורך בניתוח, טיפול במחלות של בלוטות הרוק בעזרת צנטור וכניסה לבלוטה דרך סיב אופטי בקוטר של מילימטר 1 המאפשר לנו איקספלורציה של הבלוטה -הוצאת אבנים,פתיחת הסתימות והתקנת סטינטים תומכים ובלונים .

3.

טיפול במחלות חלל הפה

במרפאתנו מתבצעים טיפול במחלות חלל הפה בשילוב עם רופא עור. כאשר מחלות אלה כוללות מחלות אסרטיביות כוויות, מחלות עור עם ביטוי בחלל הפה ולמגוון רחב של מחלות חלל הפה או מחלות כלליות המתבטאות בפה .
 

2.

טיפול במחלות פרקי הלסתות

באותה שיטה אפשר לטפל במחלות פרקי הלסתות ע"י טיפול תרופתי וכניסה עם אינדיסקופ בעל סיב אופטי קטן מאוד של מילימטר אחד.

לעיתים קרובות ייתכן שכאבי הראש או כאבי צוואר מקורם בפרקי הלסתות ואינם מטופלים בצורה נכונה עקב אי אבחון נכון .
 

4.

הרמת סינוס והרמת עצם

הרמת סינוס היא סוג של טיפול שיניים שמטרתו ליצור תוספת עצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה (המקסילה). כאשר יש צורך בביצוע שתל דנטלי בחלקים האחוריים של הלסת העליונה, נתקל לפעמים המשתיל בבעיה של חוסר בנפח עצם מספק. באזור זה של הלסת קיים חלל אויר שנקרא:
סינוס המקסילרי.החדרת שתל דנטלי דרך עצם לא מספקת אל תוך חלל הסינוס הפתוח עשויה ליצור דלקות וזיהומים שיגרמו לכישלון השתל. בהתאם, יש צורך לעבות את כמות העצם באזור לפני החדרת השתל.

אנו מתמחים במתן תשובות לחולים אלה.
 

6.

רפואת שיניים לילדים

מטרותינו להעניק שירות רפואת שיניים ברמה מקצועית גבוהה באווירה נעימה ובהקשבה למטופלים הצעירים.

5.

טיפול החולים עם חרדה דנטאלית

במרפאותינו מטופלים חולים עם חרדה דנטאלית או מטופלים אשר אלרגיים לחומרי הרדמה בעזרת הרדמה תוך וורידית ע"י מרדים מוסמך מומחה בתנאים אופטימאלים ובטוחים.