ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
שיקום והצערת הפנים
 
בעולם בו הדגש על האסתטי, הצעיר והנקי הולך ומתהדק, הרי שהצורך במענה איכותי, זמין ונגיש בטיפולים לשיקום והצערת הפנים הופך לקריטי. מגוון הטיפולים הזמין כיום בשוק מדגים באופן ברור את הביקוש והדרישה הזו, והבחירה בטיפול, ובמטפל הנכון לעיתים קשה במיוחד. 

הפנים שלנו הם הדבר שאנו מציגים לעולם, והדבר הראשון בו פוגש כל מי שבקשר עמנו. קולגות בעבודה, חברים, בני ובנות זוג, כולם מזהים אותנו בפנינו, וכמובן שאנחנו עצמנו כאשר אנו מביים בראי. מסיבות אלו ככל שמדובר בשיקום והצערת הפנים, והליכים המשפיעים על מראה ובריאות הפנים ועורם, הרי שהמהלך הנבון הוא פנייה לרופאים מומחים.

מומחה פה ולסת – לפנים צעירות ויפות
הטיפולים המוצעים כיום בשוק השיקום והצערת הפנים כוללים טיפולים כירורגיים שונים, מזותרפיה, הזרקות חומרים שונים, ומגוון טיפולים קוסמטיים. הטיפולים היעילים והמשמעותיים ביותר הינם ההליכים הכירורגיים, אך הקשת הרחבה מאפשרת להתאים לכל אדם את הטיפול האופטימאלי למצבו הוא.
מומחה פה ולסת המתמחה בשיקום והצערת הפנים מאפשר לכם ליהנות מכמה עולמות במקביל. מצד  אחד, הידע הנרחב בטיפולים השונים, והגישה המקצועית לביצועם, ומן העבר השני ניצבת המומחיות שלו כרופא מומחה, המכיר את מערכת השרירים והשלד בצורה מקיפה, ויודע על עור הפנים שלכם את כל מה שיש לדעת בכדי לגשת לטיפול בצורה המקצועית והמקיפה ביותר.

הפה והלסת – שער ליופי
רוב האוכלוסייה סובלת מחוסר פרופורציה או איזון כזה או אחר באזור הפה והלסת. משיניים לא ישרות, דרך סנטר נפול או בולט, ועד לאי-סימטריה גסה במבנה ומנח הלסתות. כל אלו משפיעים באופן חריף על האסתטיקה, מה גם שלעיתים קרובות מדובר בהשפעה רפואית המשפיעה על איכות חיי המטופל בדרכים שונות.

טיפולים והליכים כירורגיים לאזור זה בפנים משפיעים באופן ישיר ומשמעותי על המראה החיצוני, ופותחים שער לעבר מראה צעיר ורענן יותר, מראה סימטרי המשדר בריאות וחיוניות. 

רבים מגיעים לטיפולים אלו מכיוון השיקום האסתטי ו/או הרפואי לאחר טראומות שונות ותאונות אשר פגעו בצורה זו או אחרת בפנים שלהם – במבנה ובעור עצמו. ההליכים הכירורגיים והאסתטיים הזמינים בידיו של מומחה פה ולסת מאפשרים להגיע לשיקום באחוזים גבוהים, עד ליצירת המראה הצעיר והאסתטי הרצוי להשלמת תהליך שיקום מוצלח ויעיל.