ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
רפואת שיניים אסתטית
 
כחלק מתהליך מתמשך, שגם לאינטרנט יש חלק גדול בכך, אנחנו רואים כיצד התחום של רפואת שיניים אסתטית מתפתחת לה בצורות שונות. אם בעבר תחום זה היה שמור רק למעטי מעט, הרי שכיום תחום זה הווא נרחב מאוד ונחשב פתוח בפני כל, הן בפני מטופלים מבוגרים והן בפני מבוגרים צעירים.

כפי שנבין בהמשך המאמר יש לכך הסברים רבים. כפי שציינו גם האינטרנט סיפק מדרגה שבאמצעותו התחום קפץ במספר רמות וזכה לסוג של עדנה וחשיפה שקודם לכן לא היתה לו. אסתטיקת שיניים היא התחומים החמים ביותר באינטרנט, אנחנו יכולים לראות את זה בכמות האתרים שעוסקים בתחום, בכמות רופאי ומרפאות השיניים שמבצעים טיפולי אסתטיקה שונים ומפרסמים את עצמם ברמה של אתרי אינטרנט, פרסום בגוגל, פרסום ברשתות חברתיות ועוד, וכן אנחנו יכולים לראות את זה ברמה של כתבות ומאמרים מקצועיים שמופיעים בפורטלים חדשותיים, רפואיים וחברתיים. זאת מתוך הכרה והבנה שיש לתחום זה על על חיינו כיום.

אסתטיקה שיניים הוא תחום נרחב מאוד, שכולל בתוכו טיפולים שגרתיים של יישור שיניים או סתימות אסתטיות, אך גם מגיע לתחומים נרחבים הרבה יותר, דוגמת ניתוחים וטיפולים ארוכים שבעזרתם משקמים את מצב הפה והלסת, מתקנים עצמות, מבנה שיניים וחניכיים ועוד. מדובר על טיפולים לא פשוטים, אך כשהם נעשים אצל רופאים מומחים אפשר ליהנות בסופם מתוצאות איכותיות מאוד, תוצאות שמטיבות עם מצב הפה והלסת מחד, ומאידך גם משפרות מאוד את מצב התפקוד של השיניים לאורך זמן, כולל מצב הלעיסה באמצעות השיניים.

חשוב להבהיר, רפואת שיניים אסתטית איננה כוללת רק טיפולים ארוכים וממושכים אלא גם טיפולים קצרים ופשוטים, דוגמא הלבנת שיניים, הבהרת שיניים, ציפוי חרסינה ועוד. מדובר על טיפולים שיכולים להטיב עם מראה השיניים לאורך זמן באופן נרחב מאוד. כפי שציינו טיפולים מסוג זה, טיפולי רפואת שיניים אסתטית, משנים הן את מבנה הפה והלסת, משפרים מאוד את מצב החיוך ויוצרים מראה חדש, מראה חדש שיוצר תחושה חדשה ונעימה הרבה יותר.

אם אתם מחפשים מרפאת שיניים בה ניתן ליהנות מטיפולי רפואת שיניים אסתטית ברמה גבוהה, זה הזמן להמליץ לכם על סמיילי פור יו, מרפאת שיניים שמשרתת את תושבי המרכז והשפלה. במרפאה תמצו רופאים ברמה גבוהה, שמתמחים בטיפולים אסתטיים מסוגים שונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה והם ישמחו לעזור לכם, ליצור עבורכם תוכנית טיפול מקיפה ולהגיש לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקום הפה