ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
רופא שיניים חירום
 
כאשר אנחנו בוחרים רופא שיניים, אחד הדברים שאנחנו נוטים לא פעם לשכוח ולא לבדוק הוא, האם מדובר ברופא שיניים שמקיים גם מה שמוגדר בעגה המקצועית "רפואת שיניים חרום", כלומר רפואת שיניים בשעות לא שגרתיות ובמצבים לא שגרתיים.

רפואת שיניים דחופה או חרום, כפי שמכונה לרוב, היא רפואת שיניים שמשמשת אותנו לטיפולים לא שגרתיים, בשעות לא שגרתיות לעיתים. רופא שיניים חירום מבצע טיפולי שיניים שכאלה, כאשר מתגלות דלקות קשות שמפריעות לתפקוד הפה, מסכנות אותו או לחילופין גורמות לנו פגיעה בשגרת חיינו, כמו כן הוא מבצע טיפולי שיניים במקרים של תאונה, חבלה, מחלה ועוד. מדובר על טיפולים שמיועדים לכל הגילאים.

בחירת רופא שיניים דחוף, היא עניין שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, הן עבורנו והן עבור ילדינו. כאשר אנחנו בוחרים מרפאה בה אנחנו רוצים לבצע את כל הטיפולים השגרתיים ואת המעקבים שלנו, מוטב שבאותו מקום יהיה גם רופא שיניים שיבצע טיפולים דחופים, תוך זמן קצר. למשל, אם עברנו תאונה, אם נשבר לנו שן, נפל כתר או אם חס וחלילה הילד נפצע בגן או בבית הספר. אלא מצבים שאנחנו צריכים שתוך זמן קצר נקבל טיפול, על מנת שהמצב לא יחמיר. במקרים רבים, לא נוכל לפנות לבית חולים, מה עוד שלא תמיד מתבצע שם טיפול שיניים שכזה, ולכן מומלץ לפנות ישירות אל רופא שיניים חירום שאנחנו יכולים לסמוך עליו.

מאפיינים שיאפשרו לנו לבחור רופא שיניים חירום ברמה גבוהה
• שעות עבודה – ישנן מרפאות שמעסיקות רופא תורן ויש מרפאות שמאפשרות ביקורי בית של רופאים בכל שעה. אלה בדרך כלל האופציות הנכונות של רפואת שיניים דחופה
• מיקום המרפאה – חשוב שהמרפאה תמוקם במקום מרכזי שיהיה נגיש להגיע אליו בשעות שונות גם בימים עמוסים וגם בשעות בעייתיות. זה נכון גם לגבי חנייה במקום.
• עלות הטיפול – מומלץ לוודא כמה עולה טיפול בשעות לא שגרתיות או טיפול ביתי והאם זה יכול להיות חלק מעלות הטיפולים הכוללת
• אבזור המרפאה – רופא שיניים חירום מחזיק במרפאה שכוללת בין היתר חדר ניתוח ומכשירים שונים שמתאימים לרפואת שיניים חירום.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על רופא שיניים חירום מבית סמיילי פור יו, מרפאת שיניים ייחודית שמטפלת בתושבי השפלה והמרכז. במרפאה תוכלו ליהנות מרופאים מהשורה הראשונה כולל ציוד איכותי במרפאה שיאפשר להעניק לכם טיפול איכותי ומהיר תוך זמן קצר מאוד. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
רפואת שיניים אסתטית