ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
ציפוי שיניים למינייט
 
כדי ליהנות משיניים צחורות ובעיקר בריאות, חשוב להקפיד לצחצח אותן פעמיים ביום, ובמקביל גם להימנע ממזונות המכילים כמות רבה מאד של סוכרים. אולם, למרות הרצון הטוב, לא כולנו מקפידים לעשות זאת, ולכן – סובלים מבעיות שונות בשיניים, שבחלקן משפיעות על מראה השן עצמה. ציפוי שיניים לומינירס הינו פתרון מצוין לאלה המעוניינים ליהנות משיניים לבנות וצחורות יותר, והוא מוצע על ידי רופאי שיניים ועל ידי מרפאות המתמחות בכך, כמו Smile4you.

מהו ציפוי לומינירס
לא פשוט לשמור על שיניים בריאות וצחורות במשך השנים. רבים מוצאים את עצמם פונים אל רופאת שיניים כדי לקבל מענה מתאים, ובעיקר – כדי להשיב לשיניים שלהם מראה בריא יותר. ציפוי שיניים לומינירס נחשב לאחד הפיתוחים המובילים של השנים האחרונות והוא מוצע במסגרת טיפולי שיניים שונים, לרבות טיפול שורש חוזר ועוד. ציפוי זה עשוי מחרסינה חזקה ועמידה מאד, חרסינה בעובי של 0.2 מ"מ לכל היותר. ציפוי שיניים לומינירס מודבק ישירות על השן, ללא הצורך בשיוף השן או בהשחזתה. זאת בניגוד לציפויים אחרים, המצריכים פעולות נוספות, הן כדי לקבע אותם לשן והן כדי לקבל את המראה המתבקש.

יתרונות הציפוי
מי שמחפש רופאת שיניים, מומלץ לו לחפש רופאה המתמחה בתחום. לא בכל מקרה ציפוי שיניים לומינירס יתאים: משתמשים בו במקרים בהם ציפוי מסוג אחר איננו מתאים או פחות רלוונטי, ובעיקר כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים. אחד היתרונות הבולטים של ציפוי זה הוא העובדה שמדובר בהליך הפיך. מכיוון שהשיניים אינן עוברות שיוף או השחזה, הן שומרות על המראה שלהן ועל צורתן המקורית. בנוסף, מי שעבר טיפול שורש חוזר, יודע עד כמה טיפולים מסוג כזה יכולים לגרום לתחושת חוסר נוחות וגם לרגישות במקום. שלא כמו השימוש בציפויים אחרים, ציפוי זה איננו מצריך הרדמה מקדימה, ובעת השימוש בו אין תחושת כאב או רגישות במקום. בנוסף, מדובר בציפוי המוצע במסגרת פגישה אחת בלבד, ללא הצורך במספר מפגשים. בכל מקרה, הוא מוצע אך ורק על ידי רופאים המתמחים בכך – רופאים מנוסים המכירים היטב את התחום ואת סוג הציפוי עצמו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניתוח חניכיים מחיר