ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
ציפויי חרסינה לשיניים
 
אחת האפשרויות שנכללות במסגרת של רפואת שיניים אסתטית, היא ציפויי חרסינה לשיניים. מאפיין זה הפך עם השנים לבולט ופופולארי מאוד בקרב גברים ונשים, שמבקשים לצפות שיניים שבמהלך השנים נחבלו, נבצעות בצבעים לא אסתטיים, או במצבים הרבה יותר קריטיים דוגמא שיניים שנרקבו והמראה שלהן הוא בעייתי ואינו מטיב עם הפה.

ציפויי חרסינה הוא טיפול שמתבצע אצל רופאי שיניים רבים, אך בדומה לטיפולים אחרים, עלינו לבחור רופא שיניים מומחה ומנוסה שיהיה מסוגל לבצע עבודה זו. הטיפול הינו פשוט, התוצאות שלו מתקבלות ונראות באופן מידיי, וכן יש לציין שלהבדיל מטיפולים אחרים, ציפויי חרסינה לשיניים הוא טיפול זול, זו אחת הסיבות שמטופלים ומטופלות רבות בוחרות בו ולא בטיפולים אחרים. יתרונות נוספים וחשובים שלו הם, מדובר בטיפול שנותן מענה נכון למצב של שיניים שבורות וכן מענה למצב של החלפת צבע בשיניים.

טיפול ציפויי חרסינה לשיניים נמשך כשעה, במהלך זמן זה רופא בודק את מצב השן ומחליט כיצד ניתן לצפות אותה. בתחילה הוא יכול להחליט שברצונו להלבין ולהבהיר את השיניים ורק לאחר מכן לבצע את הציפוי. בתחילה הוא ילמד את השיניים מבחינת צבען ומצבם, לאחר מכן הוא יסיר ממנה אימייל דנטלי בשביל להבטיח שהציפוי יודבק בשן באופן אופטימאלי, לאחר מכן הוא יבצע מדידה והערכה של הציפוי על גודל השן ואז הוא יבצע את ההרכבה. בדרך כלל זה ייערך במפגש השני בין הרופא למטופל.

ניתן לבצע ציפויי שיניים למונירס או ציפוי שיניים למינייט. מדובר על ציפויים בעלי איכויות רבות ודומות עם הבדל אחד ביניהם והוא ברמת העמידות שלהן. ציפויים מסוימים יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, עד 20 שנה. שיטת למינייט מתאימה למי שסובל ממרווחים קטנים עד בינוניים, עם צבע דהוי בשיניים וממבנה לא אסתטי. ציפוי שיניים למונירס יכול להחזיק מעמד למעלה מעשרים שנה, והוא מתאים למי שיש מבנה שיניים לא אחיד, עקום, וכן ממבנה שיניים חסרות או שיניים שבורות. לפני הטיפול הרופא ידע לאבחן בין שני המצבים על מנת שידע באיזו שיטה לבחור

אם אתם מחפשים מרפאה שמבצעת ציפויי חרסינה לשיניים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מרפאת סמייל פור יו. במרפאה זו תוכלו למצוא את המומחים המובילים בתחום. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה ולקבל הצעות מחיר אטרקטיבית לטיפול ציפוי מהיר ואיכותית. במרפאה תיהנו מאווירה נעימה, צוות איכותי שיעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים ביום אחד