ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
ציפויי חרסינה לשיניים
 
חרסינה יכולה להיות חומר יוצא מגדר הרגיל. לצד השימושים של חומר זה ביצירת כלים נאים ומיוחדים ואפילו כחומר גלם ליצירת קישוטים ואריחים ממדרגה ראשונה, ניתן לעשות בו שימוש מעולה גם ברפואת שיניים. השימוש שאנו מדברים עליו הינו טיפול איכותי של ציפויי חרסינה לשיניים. יש לשים לב שכאשר מתלבטים האם טיפול כזה יכול להתאים, מוטב להתייעץ לפני כן עם רופא אמין, שיספק לכם את התשובות לכל השאלות.

רוצים לדעת יותר על ציפויי חרסינה לשיניים? רוצים למצוא רופאי שיניים בראשון לציון, עם התמחות ברפואת שיניים אסתטית, עם ידע בטיפולים משמרים, משקמים, יישור או הלבנה? במרפאת השיניים סמייל פו יו יחזירו גם לכם את החיוך.

כתרים לבנים ומעולים 
ישנם מקרים שבהם ניתן לשלב רפואת שיניים אסתטית עם רפואת שיניים משקמת ומשמרת. מצב נפוץ מסוג זה מתקיים כאשר מטופל או מטופלת זקוקים לכתר על מנת להציל שן חולה. במקרים כאלה, חשוב לקבל טיפול במרפאה שמציעה לא רק ציפויי חרסינה לשיניים אלא גם כתרים מחרסינה. כתרים כאלה, שהיו מקובלים בעבר בעיקר בקרב מטופלים שהם אנשי בידור, שחקנים, כוכבי טלוויזיה וסלבריטאים, מקובלים כיום בקרב כלל הציבור ברחבי הארץ.

רופאי שיניים בראשון לציון שמציעים כתרי חרסינה, מציעים למעשה מראה של שיניים טבעיות לחלוטין. הכתרים הללו, ממש כמו ציפויי חרסינה לשיניים, לא מאפשרים להבדיל בין שן שעברה טיפול זה לבין שן טבעית, לבנה, נוצצת ומבריקה.

הטיפול הנכון, בזמן הנכון 
במרפאת השיניים סמייל פור יו מקפידים להעניק לכל מטופל או מטופלת את הטיפול הנכון ביותר עבורם. זוהי, כמובן האחריות של רופאי שיניים מקצועיים, אך יש לזכור שגם על המטופל לקחת אחריות על בריאות הפה - חשוב להקפיד להגיע למרפאה לביקורת, גם אם אין כאבים. מומלץ להתייעץ עם רופא מנוסה, בכל פעם שרוצים לדעת האם רפואת שיניים אסתטית תוכל לסייע ולהעניק את התוצאות הרצויות. חשוב לא להגיע למרפאה רק כאשר יש כאב בפה, כאשר החניכיים נפוחות או כאשר ישנו דימום או רגישות בשן. לפרטים נוספים ולכל שאלה, ניתן לפנות למומחי מרפאת סמייל פור יו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניתוח שיניים