ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
סמייל חו"ל
 
מרפאת smile4you הפכה לאבן שואבת עבור אזרחי מדינות זרות המחפשים טיפול מתקדם ברמה הגבוהה ביותר, במחירים הוגנים. תיירי הרפואה מגיעים אלינו לכמה ימים ועוברים במרפאה פרוצדורות כירורגיות מורכבות ברמה גבוהה מכפי שזמינה להם בארצם.

רופאי smile4you מבצעים מגוון רחב של טיפולים שיקומיים עבור מטופלים עם בעיות בריאותיות, כמו סכרת ולחץ דם, חוסר עצם בלסת ובעיות אחרות בפה ובלסת. לרשותנו הציוד החדיש ביותר בשוק ורופאים מומחים המבצעים התערבות כירורגית בהרדמה מקומית, טשטוש עמוק ואפילו בהרדמה מלאה, לפי הצורך והדרישה של המטופל וכל זאת ביום אחד!

​לאחר הטיפול והמעקב הראשוני שבים המטופלים לארצם וממתינים לקליטת השתלים/העצמות. אנו שומרים איתם על קשר רציף, נמצאים בקשר שוטף גם עם הרופאים המקומיים שלהם, ובוחנים, מסבירים ומסייעים לפי הצורך. לאחר קליטת השתלים, המטופלים חוזרים אלינו להמשך טיפול ולהחלפת הכתרים או גשרים הזמניים בכתרים או גשרים קבועים.
סמייל חו"ל
מלבד הטיפול הרפואי, אנחנו דואגים גם לצרכים הנלווים של מטופלים הזרים הבאים לישראל לטיפול במרפאה. לכן אנחנו מציעים חבילה מלאה הכוללת את כל הדרוש להם בעת שהותם: הסעות, לינה, ואף תכנון סיורים וטיולים.

אנו מוודאים את ההצלחה של כל שלב בטיפול, מתחילתו ועד סופו, ועומדים לרשות המטופלים הזרים הרבים שלנו בכל עת ובכל מצב.