ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
ניתוח שיניים
 
פרוצדורות כירורגיות אולי אינן הפתרון הרפואי שאמור לפתור בעיות קלות, אבל במקרים מסוימים וגם בהקשר של טיפולי שיניים – ניתוח הוא הדבר הנכון, בזמן הנכון. ניתוח שיניים יכול להיות ההבדל בין כאבים ונפיחות לבין חזרה לשגרה נעימה. ניתוחי חניכיים יכולים להיות ההבדל בין חניכיים מודלקות, עם דימום וכאבים והצטברות של חיידקים ובין חניכיים חפות מכאב, כאלה שלא מדממות כאשר אוכלים מאכל קשה או כאשר מנסים לצחצח שיניים.

ניתוחים ומומחים 
כמו ברפואה הכללית, גם ברפואת שיניים, ניתוח שיניים הוא מלאכה שעדיף להפקיד אותה בידיים של מומחה עתיר ניסיון. בין אם מדובר בטיפול כירורגי לחניכיים ובין אם מדובר בטיפול של ניתוח ליישור שיניים, תמיד חשוב לוודא מבעוד מועד מהי המומחיות ומהו הניסיון של הרופא המטפל. במרפאות מקצועיות כמו סמייל פור יו, את הטיפולים הכירורגיים מבצעים רק רופאי שיניים מנוסים מאוד, לא כאלה שרק סיימו את בית הספר לרפואת שיניים. במרפאה ניתן לקבל את כל סוגי הטיפולים, ניתוחים, השתלות, טיפולי שורש, טיפולי חניכיים, טיפולי חירום, טיפולים אסתטיים וכתרים ועוד.

מקצועיות בכל טיפול
בין הטיפולים החשובים ביותר מבחינה אסתטית ברפואת שיניים ניתן למצוא את יישור השיניים. ישנם מקרים לא מעטים שבהם ניתן לבצע את היישור בצורה מוצלחת במיוחד גם ללא ניתוח שיניים. את הטיפול הזה ניתן להשיג כיום במרפאת סמייל פור יו גם למבוגרים וגם באמצעות גשר סמוי מן העין. עם זאת, ישנם מצבים מורכבים שבהם התוצאות הטובות ביותר יתקבלו רק בזכות טיפול כירורגי אפקטיבי.

ניתוח שיניים אינו משחק ילדים. זהו טיפול שיש להתייחס אליו ברצינות, כזה שיש להתכונן אליו כהלכה וחשוב לקיים אחריו את כל הוראות הרופא כדי ליהנות מהחלמה מהירה יותר. במרפאת סמייל פור יו מבצעים בקביעות ניתוחי חניכיים וטיפולים ללא ניתוח. במרפאת סמייל פור יו מבצעים ניתוח ליישור שיניים לצד הטיפולים המקובלים ללא צורך בניתוח. רוצים להכיר מרפאת מומחים מצוינת? זקוקים לטיפול משקם, משמר, אסתטי או כירורגי? במרפאת סמייל פור יו תקבלו יחס אדיב, אמינות וכמובן – הרבה מאוד מקצועיות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציפוי שיניים לומינירס