ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
ניתוח חניכיים מחיר
 
טיפולי שיניים אינם עסק זול. הדבר נכון בעיקר לניתוחי שיניים, שיכולים לעלות לא מעט כסף ולטיפולים מיוחדים אחרים, המצריכים מיומנות רבה ושימוש בחומרים שמחירם גבוה מאד. מי שמחפש מידע על ניתוח חניכיים מחיר ופרטים נוספים, יגלה טווח מחירים רחב וגם מידע נרחב מאד, שיכול לעזור בקבלת ההחלטות – לאיזו מרפאה לפנות, והאם כדאי להמתין עם הניתוח או לעבור אותו מידית. אחת הסוגיות שעליו לבדוק לשם קבלת ההחלטות האלו היא האם נלוות לניתוח תופעות לוואי או סכנות כלשהן.

מהו ניתוח חניכיים
בכל שנה מתבצעים לא מעט ניתוחי חניכיים במרפאות השונות, לרבות במרפאת smile4you. ניתוחים אלה מוצעים במקרים שונים: כדי לבלום את מחלת החניכיים, על מנת לעצור את התקדמותה, כדי לשחזר את החניכיים ואת הרקמה שתומכת בהם, או – במיוחד במקרים קשים יותר – כדי להשתיל חניכיים. בין אם זה ניתוח חניכיים מורכב מאד ובין אם מדובר בניתוח בלימה, חשוב לבצע אותו בהקדם האפשרי. כמובן, יש לפנות אך ורק לרופאי שיניים המתמחים בתחום. בכל ניתוח חניכיים מחיר הניתוח משתנה בהתאם לאופי הניתוח עצמו וגם למידת המורכבות שלו. ככל שהניתוח מורכב יותר ומסובך יותר, המחיר שלו יהיה גבוה יותר. הקצעת שורשים למשל, הנחשבת גם היא ניתוח חניכיים, תעלה פחות משחזור חניכיים או השתלת חניכיים.

אז כמה זה עולה?
טווח המחירים הוא רחב. מי שרוצה לדעת כמה עולה ניתוח חניכיים מחיר הניתוח נקבע, כאמור, בהתאם לפרמטרים שונים, המצריכים התייחסות לכך מראש. באופן כללי מדובר במחיר של כמה אלפי שקלים, אך במקרים מסוימים, נדירים יותר – בכמה עשרות אלפי שקלים. לעיתים נדרשים מספר ניתוחים בזה אחר זה, מה שמייקר את ההליך, אך בלתי נמנע. מי שצריך לעבור ניתוח חניכיים מחיר הוא פרמטר חשוב שכדאי לקחת בחשבון אבל לא רק. לא משנה מהי הסיבה לניתוח, מומלץ לו לאסוף כמה שיותר פרטים על ההליך ועל כל מה שכרוך בכך.

כדאי לדעת
ניתוחי חניכיים, אף על פי שהם נחשבים למורכבים מאד, נפוצים היום מאוד, ועוברים אותם צעירים ומבוגרים. במקרים רבים הם בלתי נמנעים, אולם במצבים מסוימים אפשר למנוע אותם. הדבר כרוך בשמירה על בריאות השן, בביקורים תכופים אצל רופא השיניים ובצחצוח נכון. מוטב לעשות זאת כבר בגילאים צעירים כדי לשמור על שיניים בריאות ויפות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול אורתודנטי