ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
מרפאות שיניים חירום
 
מצבי חירום רפואיים אינם דבר נעים ולעיתים מדובר אפילו במצב מפחיד. כאשר מדובר במצב חירום שכולל כאבים בשיניים, כאלה שגורמים לסבל רב, לתחושה של כאבי ראש חזקים ולמצב של חוסר יכולת לתפקד כהלכה - חשוב לפעול במהירות. במצב זה יש לגשת בהקדם לטיפול אצל מרפאות שיניים חירום.

סובלים מכאבי שיניים חזקים? סובלים מדימום רציני באזור החניכיים? מרגישים שהכאב מתפשט ונודד לעבר אזורים נרחבים בפנים? מרפאות שיניים חירום עומדות לשירותכם. מומלץ לפנות למרפאת מומחים כגון סמייל פור יו, מרפאה שנותנת מענה מצוין ומהיר במקרה של כאבים וכן כאשר רוצים לקבל מענה ותוכנית טיפולים שימנעו סבל מיותר בהמשך.

לא כדאי לדחות
מי שסובל מכאב חזק ולא צפוי בשיניים או בלסת, מי שסובל מדלקת, שן רופפת או מכל תופעה אחרת בשל חוסר טיפול או אפילו הזנחה, חייב כמובן למהר ולגשת לשירות במסגרת מרפאות שיניים חירום. עם זאת, אנו ממליצים לעשות כל שרק אפשר בכדי להימנע ממצבי חירום.

כמו בתחומים אחרים ברפואה, גם רופאי השיניים ממליצים על רפואה מונעת ועל התנהגות נכונה ביום יום. התנהגות נכונה, צחצוח שיניים, ביקורת לפחות פעם בחצי שנה והתייחסות לכל סימפטום קל לפני שחלה החמרה יסייעו במניעת מצבי חירום וכאבים מיותרים.

גם אם אינכם סובלים ברגע זה מכאבי שיניים, גם אם אתם בטוחים שאתם שומרים היטב על היגיינת הפה, בדקו את עצמכם – מתי ביקרתם לאחרונה במרפאת שיניים איכותית לביקורת חשובה? האם ברור לכם שאינכם סובלים מנסיגת חניכיים או מבעיה של אבנית? האם לא כדאי להגיע לבדיקה בשביל השקט הנפשי?

הולכים אל המומחים
טיפול חירום במסגרת מרפאות שיניים חירום נועד לספק מענה זמני, אפקטיבי אמנם, אך לא כזה שפותר בעיה בשיניים או בחניכיים באופן מוחלט. לכן, לאחר טיפול חירום, לאחר שמקבלים מענה ראשוני, אסור להזניח. כאשר מסתיים טיפול חירום - חשוב לקבוע בהקדם תור לבדיקה מקיפה, וכמו כן, חשוב לבנות תוכנית טיפולים על פי הצורך ועדיף כמובן שהמרפאה שאליה פונים תהיה מאוישת על ידי מומחים בעלי שם. רוצים ליהנות מטיפול איכותי ושירות ברמה גבוהה? פנו למרפאת סמייל פור יו ולא תתאכזבו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כתרי חרסינה