ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
מרפאות שיניים חירום
 
קרה לכם פעם שהתעוררתם באמצע הלילה עם שן כואבת? קרה לכם שסבלתם מכאבי שיניים, פה נפוח, דלקת נוראית או חבלה אשר הביאה למצב של שן מתנדנדת? בכל המקרים הללו, אסור בשום פנים ואופן להזניח את הטיפול. מרפאות שיניים חירום הן הדרך הנכונה לחזור במהירות לשגרת חיים נטולת כאבים ואי נוחות.

מובן, שאם פניתם וחיפשתם מרפאות שיניים חירום ואפילו קיבלתם טיפול זמני - אין בכך די. לאחר הטיפול הזמני וגם אם הכאבים כמעט נעלמו, חייבים להשלים את הטיפול או לכל הפחות לבצע בדיקה מקיפה. מי שיזניח ולא יקבל טיפול של עקירת שן בינה, מי שלא יקבל טיפול של סתימה, טיפול שורש או ריפוי של דלקת בחניכיים, יגלה שהמצב מחמיר ועמו גם הסבל. במרפאת השיניים האיכותית סמייל פו יו ניתן לקבל את כל הטיפולים הנדרשים – הן בשעת חירום והן בשעת שגרה, הן טיפולי שיניים משמרים והן טיפולים אסתטיים ומשקמים.

מצילים את השן 
לפעמים, כאשר מחפשים ומוצאים מרפאות שיניים חירום ומגיעים אליהן בזמן, זוכים למתנה הטובה מכולם – מצילים שן חולה ומונעים טיפול מורכב או עקירה. אנו לא מדברים כמובן על מצבים שבהם צריך לבצע עקירת שן כירורגית, אלא על מצבים שבהם יש חבלה בשן או נזק מסוג אחר לא מטופלים עד שכבר מאוחר מדי. לא כל מרפאות השיניים זמינות להעניק שירות של מרפאות שיניים חירום. במרפאת סמייל פו יו יעניקו לכם את הטיפול הטוב ביותר, באדיבות ובמקצועיות בכל מצב.

עקירה ובריאות הפה
במרפאת סמייל פור יו מתמחים גם בטיפולי עקירה, שתורמים לשמירה על בריאות הפה. בקרב אחוז ניכר מהמטופלים, מסתבר שכאבים ונפיחות אינם תוצאה של שן חולה, כי אם תוצאה של שן כלואה. במצבים כאלה, עקירה שן בינה תהווה פתרון מתאים. כאשר יש בכך צורך, ניתן לקבל במרפאת סמייל פו יו גם טיפולים של עקירת שן כירורגית מרופאים בעלי ניסיון רב, שיעזרו לכם לעבור את התהליך של הטיפול, הריפוי וההחלמה עם תחושת ביטחון ושקט נפשי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציפויי חרסינה לשיניים