ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
כתרי חרסינה
 
בין הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר בהקשר של שיקום הפה ניתן למצוא את הכתרים. רופאי השיניים יכולים להציע למטופלים ולמטופלות סוגים שונים, רבים ומגוונים של כתרים, כאשר אחד המבוקשים ביותר הוא זה שעשוי מחרסינה. כתרי חרסינה ידועים בכך שהם עמידים מאוד ולא פחות חשוב – יכולים להיות מתאימים באופן מושלם לשיניים הטבעיות בלי הבדלי גוון, בלי סיכון לשנות את הצבע ולהפוך לפחות יפים.

רוצים גם אתם לדעת יותר על פתרונות שיקום הפה באמצעות כתרים? גם אתם רוצים לקבל מענה איכותי באמצעות כתרי חרסינה מאיכות גבוהה, טיפול מקצועי של רופא וליווי של טכנאי שיניים מעולים? פנו למרפאת סמייל פור יו ולאחר הטיפול תוכלו לשוב ולחייך!

האם נחוץ לי כתר
עוד לפני שמחליטים האם כתרי חרסינה מהווים את הפתרון הטוב ביותר, חשוב להבין תחילה מהו בעצם כתר ומתי הוא נחוץ. לרוב, כתר הוא פתרון דנטלי שנועד להקנות לשן יציבות משופרת לאחר פגיעה, חבלה או טיפול שיניים רציני (טיפול שורש או סתימה מאוד עמוקה, למשל). במקרים מסוימים רופא השיניים יצטרך לעשות שימוש בכתר כאשר יש חשש לקיום נזק לשן, כאשר רוצים לשפר את מנח השיניים, כאשר זקוקים לשיקום עם שתלים, כאשר יש רווח גדול מדי בין שיניים עקב עקירה.

ההחלטה החשובה האם נחוץ למטופל כתר מסוג כזה או אחר הינה החלטה רפואית ולעיתים גם אסתטית. לכן, שיקול הדעת של הרופא לאור מצבו של המטופל יקבע האם נחוץ כתר או שניתן לפתור את הבעיה ללא כתר. ההחלטה האם יותקן כתרי חרסינה או שיותקן כתר מסוג אחר (למשל משיקולי תקציב) תתקבל על ידי המטופל עצמו.

חוזרים לחייך
בזכות טיפולי שיניים מתקדמים, בזכות השתלות באיכות גבהה, בזכות כתרים מעולים ובזכות האפשרות להתאים ציפויי חרסינה מיוחדים או לקבל טיפול הלבנה ויישור ניתן לקבל מענה משולב וללא פשרות לכל מטופל ומטופל.

זקוקים לטיפולי שיניים משמרים? רוצים לקבל בחזרה את החיוך הישן, הלבן? רוצים ליהנות מאסתטיקה דנטלית ברמה גבוהה וללא פשרות? פנו למרפאת סמייל פור יו וגם אתם תחזרו לחייך מכל הלב!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שיניים בהרדמה