ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-722-796-038
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
יישור שיניים
 
בעבר טיפול יישור שיניים היא מיועד בעיקר לבני נוער, שסבלו משיניים שגדלו בצורה לא ישרה, אלה על אלה. טיפול יישור היה נעשה באמצעות ברזלים וסמכים שיצרו חיבור בין השיניים ומנעו מרווחים ביניהם. כיום טיפול יישור שיניים מתבצע לא רק בקרב ילדים אלא גם בקרב מבוגרים, באמצעות שיפורים ושינויים בתחום.

אנחנו יכולים למצוא מגוון מרפאות שמבצעות טיפול יישור שיניים בראשון לציון ובמקומות אחרים ברחבי הארץ. מדובר על טיפולים לא מסובכים אך ארוכים, שמטרתם ליצור מראה יותר אסתטי מחד ומאידך לאפשר תחושה הרבה יותר נעימה ונוחה כאשר לועסים. טיפולים אלה נערכים הן לצעירים לפני צבא והן לחבר'ה אחרי צבא ואפילו מעבר לכך. זאת בין היתר באמצעות יישור שיניים שקוף.

מדובר על טיפול יישור שיניים שנעשה באמצעות ברזלים וסמכים שקופים שלא ניתן לראות אותם. מה שמונע מצב לא נעים בו אנחנו נחייך או נדבר בזמן פגישה, ויראו שיש לנו בעיות שיניים ואנחנו נמצאים בעיצומו של טיפול. דבר שלא תמיד נוח כשאנחנו נעשים בוגרים. חשוב לציין שבשנים האחרונות יש גידול הולך ונרחב בתחום של טיפולים מסוג זה, והמודעות לנושא עלתה עד כדי כך שגם אנשים בשנות השלושים והארבעים לחייהם עברו טיפולי יישור שיניים.

כאן המקום לציין, שלא כל אחד יכול לעבור טיפול שכזה ולעיתים על מנת לטיפול יישור שיניים יש צורך בטיפולים מקדימים שונים, על מנת להכין את השיניים. למשל, יהיה צורך לבצע תהליך שלם של צילומים ומדידות, בטרם נכנסים לתהליך, על מנת שיהיה ניתן להרכיב ברזלים וסמכים בגודל המתאים. התהליך לעיתים קרובות נמשך גם תוך כדי תהליך הטיפול.

כשציינו שלא כל אחד יכול לעבור את התהליך, חשוב להבהיר על מנת להתחיל טיפול יישור שיניים, יש צורך שכל שיניי החלב ייפלו והשיניים הרגילו יצמחו, אחרת לא ניתן להתחיל בטיפול, מהסיבה הפשוטה, שאין טעם ואי אפשר ליישר שיניים שאוטוטו נופלות. חשוב לציין שאם יש צורך בטיפול שיניים, אחר תוך כדי, הרי שאין שום בעיה לבצע אותו אצל כל רופא.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על מרפאת סמיילי פור יו, מרפאת שיניים של רופאים מומחים, אשר מנוסים בטיפולי יישור שיניים פנימי, שקוף ואחר. הרופאים במרפאה ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין על פי הצרכים שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה ותקבלו מענה זריז והצעת מחיר תוך זמן קצר. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאת שיניים בראשון לציון