ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
טיפול שיניים חירום
 
איש אינו אוהב להיתקל במצבים לא צפויים, לא נעימים או אפילו מפחידים. עם זאת, מצבי חירום או מצבים לא צפויים הם חלק מהחיים ולכן – חשוב לדעת איך להתמודד איתם כאשר הם מגיעים. גם בהקשר של טיפולי שיניים ישנם טיפולים רגילים אך ישנם גם טיפולים בחירום. במידה ונחוץ טיפול שיניים חירום, חשוב לפנות בהקדם למרפאה איכותית ולרופא שיניים איכותי, שידע להעניק את המענה הנכון.

האם טיפול שיניים חירום נחוץ לכם או למישהו מיקיריכם? האם אתם סובלים מכאבים לא ברורים בפה, בשיניים או באזור החניכיים? אל תדחו את הטיפול. פנו בהקדם למרפאת סמייל פור יו וקבלו מענה אדיב ומקצועי.

מכה, חבלה, הזנחה
טיפול שיניים חירום יכול להיות תוצאה של גורמים רבים. בין היתר, הוא יכול להיות תוצאה של:

• מכה חזקה או חבלה – נפילה, חבטה או חבלה חזקה באזור הפה ועל גבי השיניים יכולים לגרום לשבר בשן, לסדק, לאובדן שן או לדימום בחניכיים. זהו מצב לא נעים, מפחיד לעיתים כזה שמחייב בדיקה וטיפול באופן מהיר.

• כאבים לא צפויים – כאבי שיניים חזקים, לעיתים אפילו חזקים מאוד יכולים להיות תוצאה של בעיית הזנחה. מי שלא מקפיד על הגעה לביקורת קבועה אצל רופא השיניים עשוי לא להיות מודע לקיומן של בעיות קטנות שפשוט הולכות ומחמירות.

• גם נפילה של סתימה, דלקות חריפות בחניכיים ובעיות אחרות יכולות להגיע למצבי חירום של ממש. בכל מקרה כזה, יש לפנות בהקדם לגורם מקצועי מתאים.

למי אפשר לגשת

במידה ונחוץ טיפול שיניים חירום אפשר לגשת למרפאה שערוכה לספק מענה מתאים ומהיר, אפילו מידי. לרוב תהיה זו מרפאה שיניים שערוכה לקבל מטופלים בתוך זמן קצר, לאתר במהירות את הסיבה לכאבים ואת הנזק שנגרם. לאחר מכן ניתן מענה מקומי מהיר שבדרך כלל יספק לזמן קצר ולא לטווח הארוך.

על מנת להשלים את טיפול החירום צריך לבצע בירור מקיף יותר ולפנות זמן לטיפול משמר או משקם ואפילו לסדרת טיפולים. אם אתם זקוקים לטיפול חירום איכותי ומהיר, אם נחוץ לכם טיפול איכותי גם בהמשך, פנו למרפאת סמייל פור יו וקבלו מענה מתאים ואיכותי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת סינוס