ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
טיפול שיניים ביום אחד
 
    
הזמן שלנו הוא אלמנט יקר, אין זו קלישאה והאמירה זמן שווה כסף מעולם לא היתה נכונה יותר. זו הסיבה שרופאים רבים, בעיקר בתחום השיניים, ממליצים לנו לעבור טיפול אחד שלם, גדול וכולל ביום אחד. זה המקום להציע טיפולי שיניים ביום אחד.

הרעיון הוא פשוט, במקום למשוך את הטיפולים לאורך תקופה של שבועות וחודשים, מה שאומר שבכל פעם מחדש נצטרך להגיע למרפאה, לנסוע אליה, לשלם על דלק וחנייה, להשקיע זמן יקר בהלוך ובחזור, פשוט לעשות הכל בפעם אחת. להגיע לרופא, לעבור את כל הטיפולים במפגש אחד. אומנם לא פעם מדובר על יותר ממפגש אחד, שכן צריך לעשות מפגש הכנה ומפגש ביקורת, אך הטיפול כשלעצמו, אם הכל מסתדר הוא בפעם אחת.

לפני שנגיע לכמה יתרונות ועוד כמה הסברים על טיפול שיניים ביום אחד, חשוב להבהיר נקודה משמעותית, לא כל טיפול ניתן לבצע ביום אחד. ישנם טיפולים שניתן לחבר כמו סתימות, טיפולי השתלות שיניים, הלבנת שיניים, ניקוי שיניים ועוד. אך יש גם טיפולים שלא ניתן לבצע ביום אחד והסיבה היא פשוטה, השיניים דורשות שיקום, החלמה בטרם ממשיכים לשלב הבא בטיפול. לעיתים זה לוקח זמן, אך אם זה אפשרי אין סיבה שלא נעשה זאת.

מה חשוב לדעת על טיפול שיניים ביום אחד?
• זה לא מתאים לכולם – מאחר והטיפול כרוך לא פעם בכאב יותר גדול שלא נגיד מפחיד, אז מי שמעוניין לעבור טיפול שיניים ביום אחד צריך להיות מוכן לכך.
• זה יכול לחסוך בטראומות – מה שכן, טיפול שיניים ביום אחד, יכול לחסוך בטראומות. הוא כמו הסרת פלסטר בבת אחת. במקום לעבור שוב ושוב את אותו תהליך הכנה לטיפול, עוברים את התהליך בפעם אחת.
• להיעזר באדם קרוב – מאחר וטיפול שיניים ביום אחד יכול להיות מורכב ולדרוש מכם כוחות רבים, מומלץ להיעזר אחרי הטיפול במישהו קרוב שיכול לעזור לכם. אותו מישהו יטפל בכם, יסיע אותם וכן הלאה. מומלץ מאוד שלא לוותר על זה
• תהיו מוכנים להישאר עם פה פתוח במשך זמן רב. זה לא נעים אבל תחשבו על זה שבמשך הזמן לא תצטרכו לעבור זאת שוב

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על מרפאת סמיילי פור יו, בה תוכלו לבצע טיפולי שיניים בראשון לציון ביום אחד. כל הטיפולים שניתן, תוכלו לבצע שם ביום אחד, אצל הרופאים המומחים המובילים בתחומם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה ולקבל הצעת מחיר לטיפול עוד היום.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולי שיניים אסתטיים