ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
טיפול שיניים בהרדמה
 
אנשים רבים חוששים ממפגש עם רופאים ובפרט עם רופאי השיניים. לעיתים, החשש נובע מדוגמא לא נכונה של אחד ההורים, או מאותו זמזום של המקדח שיוצר קונוטציה שלילית ולעיתים מדובר מחשש לא רציונלי מפני כאב בלתי נסבל.

אם גם אתם סובלים מחשש מוגבר מכל ביקור אצל רופא השיניים, אם גם אתם נמנעים מביקורת תקופתית או אפילו מקבלת טיפולי שיניים משמרים או אחרים, דעו לכם שיש פתרון. טיפול שיניים בהרדמה יכול לסייע גם לאנשים בעלי חרדה דנטלית רצינית.

הרדמה מקומית או מלאה
טיפול שיניים בהרדמה יכול להיות מושג ערטילאי למדי. חשוב להבהיר שהרדמה במסגרת טיפול שיניים יכולה להיות הרדמה מקומית, אולם במקרים מסוימים ניתן לבצע טיפולים גם בהרדמה מלאה.

טיפול שיניים בהרדמה מלאה מתאים לאנשים הסובלים מרמת חרדה גבוהה למדי אך גם במקרים נוספים. כאשר ישנו נזק משמעותי והמטופל זקוק לסדרה רצינית של טיפולים מורכבים, ניתן לעיתים להיעזר בהרדמה מלאה בכדי לקבל מענה מורכב. כאשר רוצים לטפל בכמה וכמה בעיות בעת ובעונה אחת, כאשר לא רוצים לגרור את הטיפולים לאורך זמן ארוך מאוד, בהחלט יתכן שהטיפול בהרדמה מלאה יהיה הדבר המתאים.

רק בהתייעצות עם מומחה
מגוון הסוגים של טיפולי שיניים בימינו מאפשר לקבל מענה מתאים לסוגים שונים של בעיות. טיפולים משמרים פשוטים, טיפולי שיניים מורכבים, ניתוחים לשיקום החניכיים, טיפול בעששת, פתרונות של השתלה ואפילו אסתטיקה דנטלית – הכל זמין והכל נעשה באיכות מתקדמת.

ההחלטה על טיפול שיניים בהרדמה, סוג ההרדמה והאופן שבו יתבצע כל הליך טיפולי מחייבים התייעצות מקדימה עם רופא שיניים בעל ניסיון. שיחה מקדימה ובדיקות, התייחסות לצילומים דנטליים ולא פחות חשוב – התייחסות למצב הנפשי של המטופל מהווים הכנה מתאימה לטיפולי שיניים שונים.

רוצים לקבל מידע נוסף על טיפולים בהרדמה? סובלים מחרדה מוגזמת מפני רופא השיניים? מרגישים שיותר מדי זמן לא ראה אתכם מומחה? זקוקים לביקורת, סתימות, טיפולים משמרים, השתלה או כל מענה אחר? במרפאת המומחים סמייל פור יו תקבלו מענה איכותי, מקצועי, אדיב ונעים ולא פחות חשוב – סבלני.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שיניים חירום