ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
טיפול שורש חוזר
 
הזנחה של בריאות השיניים והגיינית הפה עשויה להוביל למצבים לא נעימים - כגון סתימות רגילות, סתימות עמוקות, וכן טיפולי שורש. למעשה, מי שלא מצחצח נכון וגם לא מקפיד להגיע לביקורת קבועה אצל רופא השיניים עשוי בהחלט להזדקק לטיפול נוסף, כמו למשל - טיפול שורש חוזר, כלומר טיפול חוזר בעקבות טיפול שורש שלא הביא לריפוי מלא.

במרפאת סמייל פור יו עושים הכל כדי שהמטופלים ירגישו בנוח, ומדגישים את החשיבות בלהגיע לביקורת קבועה. ניתן לקבל במרפאה את כל סוגי הטיפולים המשקמים (וגם האסתטיים), אבל עם ליווי נכון וצמוד, בריאות הפה תשתפר פלאים ובאופן ניכר.

אפשר גם בהרדמה
במרפאת סמייל פו יו מודעים לעובדה שישנם מטופלים שחשים אי נוחות ואפילו חרדה של ממש מרופא השיניים. במקביל, ישנם כאלה שבשל סיבות גנטיות, תזונתיות ואחרות סובלים בעת ובעונה אחת מכמה חורים, מצורך בעקירות ומצורך בטיפולים נוספים. כאשר צריך יותר מאשר טיפול שורש חוזר ויש צורך בכמה וכמה טיפולים בו זמנית, אפשר להקל על המטופלים באמצעות טיפול שיניים בהרדמה, למשל.

דרך נוספת שבה אפשר להקל על המטופלים ולמנוע מהם סבל מיותר או טיפול ארוך שלא לצורך - היא באמצעות שילוב של טיפולי שיניים ביום אחד. כאשר משלבים כמה וכמה טיפולים במפגש אחד וכאשר לא צריך "למשוך" את הטיפול לאורך זמן, איכות החיים בהחלט משתפרת.

כל סוגי הטיפולים 
במרפאת השיניים האיכותית סמייל פור יו ניתן לקבל את כל סוגי הטיפולים המקובלים במקצועיות, ברגישות, באדיבות. חוששים שטיפול שורש קודם מצריך התייחסות נוספת ושעליכם לעבור טיפול שורש חוזר? רוצים לדעת מתי טיפול שיניים בהרדמה יכול להתאים ובאילו מקרים מומלץ לשקול אפשרויות אחרות? רוצים שיניים ישרות יותר בזכות טיפולי יישור מהשורה הראשונה? שמעתם על טיפולי שיניים ביום אחד ואתם סבורים שזה יכול להתאים גם לכם, לקרובים שלכם או לחברים? במרפאת סמייל פור יו צוות מקצועי של רופאים, שינניות ואסיסטנטיות. במרפאה מומחים בעלי ניסיון שיטפלו בכם בצורה טובה ויספקו מענה אפקטיבי, יעיל ובאווירה נעימה ומרגיעה.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאות שיניים חירום