ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
טיפולי שיניים אסתטיים
 
בעשור שניים האחרונים אנחנו רואים פריחה מאוד משמעותית בכל מה שקשור לתחום של טיפולי שיניים אסתטיים. מדובר על פריחה ייחודית, שנובעת לטיפולים של שיקום פה בהיבטים שונים, טיפולים אלה מתבצעים במרפאות שיניים ברחבי הארץ אצל טובי הרופאים.

השינוי המבורך בתחום קרה ממספר סיבות, הסיבה הראשונה, התפתחות טכנולוגית מדהימה שמאפשרת טיפולי יישור שיניים וטיפולים אחרים שנכנסים תחת ההגדרה של טיפולי שיניים אסתטיים, התפתחות זו מאפשרת הדמייה טובה יותר של הטיפול לפני, ביצוע הטיפול בכלים הרבה יותר משוכללים ונוחים וכן קיצור זמן הטיפול, בין היתר לטיפולים שנמשכים יום אחד ולא שבועות או חודשים.

סיבה שנייה לעובדה שטיפולי שיניים אסתטיים מאוד פופולאריים היא הזינוק המדהים עשו רופאים בתחום. היום יותר מאשר בעבר ישנם רופאים מומחים בנושא זה, מרפאות שמתמחות בכך ועוד. מדובר על רופאים שעברו הכשרות הן בארץ והן בעולם בנושא, ומוצאים לפועל את הידע הרב שהם רכשו בתחום. ההכשרות שלהם בנושא, מאפשרים להם בין היתר להתמחות עוד וכן להביא לעולם דוגמאות של טיפולים חדשים. צריך לקחת בחשבון שלא ההכשרות השתנות והשתפרו, אלא גם הכלים בהם משתמשים הרופאים בזמן ההכשרות השתנו, והם מאפשרים גילוי דברים חדשים, בזמן קצר יותר, דברים שבאים לאחר מכן לפועל גם בטיפולים עצמם.

סיבה נוספת שבגינה טיפולי שיניים אסתטיים הפכו פופולאריים, היא המודעות של המטופלים. אנחנו הרבה יותר מודעים לעוצמת הטיפולים וליכולת שלהם. בעבר לא היינו מקדישים הרבה מחשבה על טיפולי שיניים אסתטיים, הן בגלל חוסר מודעות ואולי בגלל מודעות לכך שהנושא לא מפותח מספיק או כתוצאה מפחד וחשש מהטיפול. העובדה שהיא היום הורים לוקחים את הילדים שלהם בשלבים מוקדים לטיפולי יישור שיניים, העובדה היא שאנשים מבוגרים שמים ברזלים במטרה ליישר את השיניים, למרות שלכאורה היה מדובר בעניין שרק ילדים וצעירים ביצעו, הרי שכיום באמצעות ברזלים שקופים גם אנשים מבוגרים עוברים טיפולי יישור שיניים. שוב זה עניין של מודעות והכרה שטיפולים מסוג זה יכולים לשנות את מבנה השיניים ולהפוך אותו למשהו הרבה יותר אסתטי ונעים.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על מרפאת סמיילי פור יו, מרפאה שמבצעת טיפולי שיניים שונים וביניהם טיפולי שיניים אסתטיים. מדובר על מרפאה איכותית עם רופאים מנוסים שעברו הכשרות והתמחויות שונות בתחום. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרפאה ולקבל עוד היום הצעת מחיר לטיפולי שיניים אסתטיים מסוגים שונים, בכל גיל. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
יישור שיניים