ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
טיפולי יישור שיניים
 
רופאי השיניים במרפאת סמייל פור יו מציעים סוגים שונים של טיפולים מקצועיים. לצד טיפולי שיניים משקמים, מקובל מאוד גם סוג נוסף של טיפולים, הלא הם הטיפולים האסתטיים. בעולם שבו מראה חיצוני וביטחון עצמי הם פקטורים חשובים להצלחה, לא מפתיע הביקוש לטיפולים מסוג זה. בין הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר ניתן למצוא כמובן טיפולי יישור שיניים. אם בעבר טיפולים כאלה היו נפוצים בעיקר בגילאים הצעירים יחסית (לרוב, ילדים ובני נוער) הרי שכיום המצב שונה למדי. טיפולים מסוג זה מקובלים ונפוצים מאוד גם בקרב מטופלים מבוגרים, שלא רוצים לסבול ממצב של שיניים עקומות או לחילופין - רווחים בשיניים.

טיפולים שאינם נראים 
רופאי שיניים מנוסים מציעים לא רק טיפולי יישור שיניים בטכניקות הוותיקות. הטכניקות הללו, שכוללות סמכים (הלא הם ה"ברזלים" לשיניים) אומנם אפקטיביות, אבל הן לא נעימות מבחינה אסתטית. עבור כל מי שרוצה שיניים ישרות בלי אותם הברזלים, בלי שיהיה סימן חיצוני כלשהו לתהליך היישור - ישנן טכניקות מתאימות יותר. גשר פנימי לשיניים הוא בהחלט דוגמא טובה לכך, אך יש גם דוגמאות נוספות, כמו למשל, גשר שקוף ובלתי נראה.

יתרונות ראויים לציון
האפשרות לקבל טיפולי יישור שיניים, בין אם בגיל צעיר ובין אם בגילאים המבוגרים יותר, מגלמת בתוכה סוגים רבים של יתרונות ראויים לציון. מעבר לעובדה שכבר הזכרנו, והיא האפשרות לעבור יישור סמוי עם גשר פנימי לשיניים שלא יוצר אי נוחות, יש עוד כמה יתרונות. למשל:

1. ביטחון עצמי משופר – אנשים עם שיניים עקומות, כאלה עם רווחים בשיניים או אנשים הסובלים משתי הבעיות במקביל, סובלים מירידה בביטחון העצמי. עם שיניים ישרות הביטחון העצמי משתפר פלאים.

2. שיניים בריאות יותר – במקרים רבים, טיפולי יישור שיניים תורמים באופן ישיר גם לבריאות השיניים. שיניים ישרות קל יותר לצחצח ולמנוע עששת. עם שיניים ישרות, כאשר המנח תקין, פחות לכלוך ושאריות מזון מצטברים בין השיניים.

3. לעיסה טובה יותר – במקרים קיצוניים, שיניים עקומות מקשות על לעיסה איכותית והדבר משפיע גם על תהליך העיכול. בנוסף, ישנם כאלה שסובלים מקשיים בדיבור בשל בעיות בשניים או במבנה הלסת. גם כאן, טיפולים משולבים הכוללים יישור יכולים מאוד להועיל. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שורש חוזר