ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
חוטים ואסתטיקה של הפנים
 
לאורך השנים רפואת האסתטיקה התפתחה והשתנתה, ומספר סוגי הטיפולים הזמינים לקהל הרחב הולך וגדל. עם העלייה בחשיבות ובמודעות האישית לגבי האסתטיקה האינדיבידואלית, עלה גם הצורך בפתרונות ייחודיים ויעילים יותר ויותר.

בשנים האחרונות אנו עדים למספר שכלולים והתפתחויות מרשימות וייחודיות בתחום האסתטיקה, ואחד מאותם השכלולים הינו הטיפול האסתטי באמצעות חוטים ייעודיים, או מזותרפיה, טיפול שמקורו בקוריאה. שלא כמו טיפולים קוסמטיים אחרים ומיושנים הניתנים לביצוע על-ידי כל קוסמטיקאית מורשית, הרי שטיפולים חדישים ומיוחדים אלו, המאפשרים לקבל מענה לצרכים מגוונים באסתטיקת הפנים, מוטב לקבל אצל רופא מומחה פה ולסת, שיבצע את ההליך בצורה מקצועית במיוחד.

על הטכניקה הייחודית
טיפול מזותרפי לפנים מבוצע על ידי החדרת חוטים דקיקים וזעירים לשכבה שמתחת לעור. החדרה זו נעשית בטכניקה של הזרקה, ללא או במינימום כאב, ועם זמן החלמה מהיר למדי. הדרך שבה החדרת החוטים משפיעה על העור מתוחכמת למדי, שכן מדובר בשינוי מבני חזק, הפועל מבפנים החוצה. המטפל במזותרפיה בעצם בונה רשת של חוטים זעירים מתחת לפני העור, ורשת זו מתקבעת תחת העור, ומותחת אותו, ליצירת מראה רענן וצעיר. הפעולה המוצלחת של רשת החוטים הללו נשענת על התגובה הטבעית של הגוף, והיא בייצור קולגן המקבע את החוטים במקומם, ומותח את העור בצורה הרצויה.

העובדה כי מדובר בהליך פולשני וכזה שמשפיע בצורה משמעותית על מראה הפנים, מרענן, מותח ומחדש את העור, הרי שהבחירה הנבונה לביצועו היא אצל רופא מומחה, שיודע כיצד לבצע את ההליך בצורה הטובה ביותר, תוך הכרות אינטימית עם אנטומיית הפנים על בוריה.

יתרונות המזותרפיה
המזותרפיה מחזיקה לטובתה מספר יתרונות שקשה לערער עליהם.
  1. בטיחות – הטיפול בטוח ולא מייצר תופעות לוואי חמורות. פרט לתחושת כאב מינורית לאחר הטיפול, ולעיתים סימן כחול הדורש זמן מה להירפא, החוטים עשויים מחומרים שאינם מעוררים תגובות מיוחדות פרט לבניית הקולגן הרצויה להליך.
  2. מחיר – הטיפול נגיש כלכלית גם כאשר מבצעים אותו בדרך הנבונה, אצל רופא מומחה פה ולסת, ומאפשר ליותר אנשים לבחור בו ללא צורך בהתלבטות מוגזמת.
  3. מהירות – ביצוע הזרקת החוטים הקוריאניים מהיר הרבה יותר מהליכים אחרים, והיחס בין יעילות למהירות ההליך הופך אותו למשתלם לא רק כלכלית.
  4. תחליף ניתוח – שלא כמו ניתוחים, המשפיעים בצורה חריפה יותר, עולים יותר, דורשים התאוששות ארוכה ומלווים בכאב רב, הרי שלרוב טיפולי מזותרפיה מבוצעים במהרה, עולים מעט, דורשים התאוששות מינימאלית, וכמעט ולא מלווים בכאב כלל.