ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
השתלות שיניים ביום אחד
 
בשנים האחרונות החל טרנד נורא מעניין לפניו ניתן לבצע טיפולי שתלים בשיניים ביום אחד, מה שנקרא טיפול השתלות שיניים ביום אחד. טרנד זה מאפשר לאנשים לחסוך זמן יקר, במקום ללכת ולחזור אל רופא שיניים בשביל לעבור טיפולים מסוג זה שוב ושוב, הם יכולים לגשת אל הרופא והוא יבצע אותם בפעם אחת.

טיפול שתלים ביום אחד, כרוך במקצועיות של הרופא, הרבה סבלנות, ניסיון בתחום וכן יכולת של המטופל לעבור טיפול מקיף גדול ביום אחד. בדרך כלל טיפול מסוג זה, דורש הכנה מוקדמת, הן הכנה בדמות שיחה מקיפה עם הרופא, בה הוא מסביר על מהות הטיפול והדרכים בה הוא מבצע אותו, וכן הכנה מוקדמת מבחינת השיניים, צילומים ומודלים, בשביל שיהיה ניתן לראות מה מצב השיניים, להכין שתלים מתאימים ועוד.

חשוב להבהיר שכל מטופל שמעוניין לעבור טיפול השתלות שיניים ביום אחד, רצוי לעבור גם הכנה נפשית לפני. להיות מוכן לטיפול ארוך, לא קל, שכרוך באי נוחות במהלך הטיפול וכן אחריו. על כך יש גם להתגבר על פחדים וחששות ישנים מפני רופאי שיניים. ככל שהחשש יתגבר מהר יותר, כך יהיה סיכוי טוב לעבור את הטיפול בצורה טובה יותר.

יש הסבורים שזה היתרון הגדול של השתלות שיניים ביום אחד. עצם העובדה שאנחנו יכולים לגשת לרופא שיניים רק פעם אחת,ולהתמודד עם הפחד והחשש מפני טיפולי שיניים פעם אחת ולא יותר מזה. לכאורה מדובר בטיפול קשה ומפחיד, אך אם אנחנו יודעים שאחרי הטיפול הזה, אין לנו צורך להגיע שוב לרופא, זה מקל עלינו מאוד ואנחנו יכולים להיות רגועים לקראת הטיפול. ככל שנהיה יותר רגועים, כך הטיפול יעבור בצורה יותר נעימה וקלה, והרופא יוכל לבצע אותו בצורה יותר מקצועית, יותר טובה, ולסיים אותו כמה שיותר מהר.

טיפול השתלות שיניים ביום אחד אפשרי הודות לשילוב שתלים בלסת, ללא חיתוכים, הברגות ודברים אחרים שהופכים את הטיפול ללא נעים וכואב. כל זה כאשר ניתן לראות את התוצר עוד באותו יום. תהליך השקום הוא הרבה יותר מהיר כשהטיפול מתבצע ביום אחד ולא יותר מזה.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על סמיילי פור יו, שמבצעות טיפולי שתל שיניים בראשון לציון. מדובר במרפאה מובילה עם רופאים מקצועיים בעלי ניסיון, שמתמחים בטיפולי השתלות שיניים ביום אחד וכן טיפולי שיניים אחרים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המרפאה והם ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים בראשון לציון