ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-
3-620-0074
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
הלבנת שיניים
 
טיפול הלבנת שיניים מזה זמן הפך להיות אחד מטיפולי השיניים הפופולאריים ביותר בישראל. מדובר בטיפול שנחשב לפחות "מבהיל ומפחיד" בקרב מטופלים, וכן טיפול שהתוצאות שלו נראות ברמה יומיומית. אומנם להבדיל מטיפולים אחרים, טיפול הלבנת שיניים, הוא אסתטי ואיננו מתמודד עם עם כאבים או מצבים לא נעימים אחרים שאנחנו עלולים לסבול בשיניים, אך מדובר בטיפול שמטופלים רבים בוחרים על מנת להציג חיוך הרבה יותר יפה, אסתטי ונעים.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט מרפאות הלבנת שיניים בראשון לציון ובמרפאות אחרות ברחבי הארץ. מדובר לא בהכרח במרפאות שמבצעות רק טיפולים מסוג זה, אלא מרפאות שמציעות מגוון טיפולים, כולל טיפולים מורכבים יותר טיפולי השתלות שיניים, כתרים וטיפולים אחרים, אך כאן אנחנו מדברים על טיפול שיש לו אלמנט אסתטי, כזה שיכול לשנות את מראה החיוך ולהשיב את הברק לשיניים.

מתי אנחנו נבחר לעבור טיפול הלבנת שיניים? בדרך כלל כשהשיניים שלנו מגיעות לרמה שהן צהובות באופן ניכר ונעלם מהן כל הברק. זה קורה בדרך כלל בעקבות צריכה רבה של קפאין, בעקבות עישון מאסיבי (אחד מהדברים ההרסניים שהניקוטין עושה זה לצבוע את השיניים בצהוב ולהעלים מהם כל צבע אחר), וכן כתוצאה מאכילת אוכל עם צבעי מאכל. טיפול הלבנת שיניים מסיר את הכתמים, מנקה את השיניים וצובע אותן בחזרה ללבן, הצבע המקורי של השיניים. כמובן שלאורך זמן נצטרך לשמור על השיניים ולוודא שהצבע שלהן נשאר לבן, אחרת נצטרך לחזור על הטיפול הזה שוב.

כיום נהוג לבצע טיפול הלבנת שיניים בלייזר, מה שמאפשר לנקות את השיניים בטיפול אחד במהירות. מדובר בדרך כלל על טיפול בין שעה לשעתיים, כאשר הוא נמשך מפגש אחד או שניים, תלוי במצב השיניים. הלייזר מאפשר להבריק את השיניים, בלי לפגוע בשן ולמעשה בלי לגעת בה כמעט. טיפול זה יכול להתבצע על כל מטופל מלבד נשים בהריון, ואנשים שסובלים ממחלות כרוניות. בכל מקרה מומלץ להיוועד עם רופא מומחה קודם לכן, על מנת לוודא שאכן אתם יכולים לעבור את הטיפול.

לסיום, אם אתם מחפשים היכן ניתן לעבור טיפול הלבנת שיניים בראשון לציון או בכל מקום אחר באזור השפלה והמרכז, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת סמיילי פור יו, שם תוכלו למצוא רופאים מומחים בהלבנת שיניים ובמגוון טיפולים אחרים. הרופאים של המרפאה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. צרו קשר עוד היום ותקבלו הזמנה לטיפול בהקדם.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שיניים ביום אחד