ראשון לציון - רח' משה לוי 11, בית UMI
smile4youclinic@gmail.com  |  smile4you.clinics  |  +972-722-796-038
אסתטיקה דנטלית
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
 
בניהול ד"ר ליאון ארדיקיאן
מומחה לכירורגיה פה ולסתות
 
גשר בשיניים בראשון לציון
 
כמו בשאר האזורים בארץ - גם בראשון לציון קיים ביקוש גבוה לטיפולי שיניים אסתטיים. אחד מהטיפולים הנפוצים והמבוקשים ביותר הוא התקנה של גשר בשיניים בראשון לציון. ישנן שיטות שונות ליישור שיניים למשל על ידי גשר חרסינה, על ידי שימוש בסמכי מתכת וכן באמצעות שיטות בלתי נראות או סמויות.

בשורות הבאות נלמד יותר על התקנת גשר בשיניים בראשון לציון, נראה למי בדיוק זה מתאים, מדוע זהו טיפול מקובל כל כך ועוד.

מי צריך גשר
לפני שנים לא רבות, ההנחה הרווחת הייתה שטיפולים שמטרתם יישור השיניים נועדו אך ורק לילדים - המחשבה הייתה שרק בגיל צעיר ניתן ומומלץ לבצע טיפול באמצעות גשר וזאת על מנת ליהנות בהמשך משניים ישרות ויפות. עם הזמן, גשר בשיניים בראשון לציון ובכל מקום אחר הפך למקובל לא רק בקרב שכבת הגיל הצעיר.

כיום, בזכות שיטות מצוינות שכוללות גשר פנימי לשיניים אפשר להציע טיפול אפקטיבי, יעיל ובעל תוצאות טובות לא רק לצעירים בגילם. גם אנשים בגילאי עשרים פלוס, שלושים פלוס ואף יותר בהחלט יכולים ליהנות ממראה שיניים אסתטי יותר וישר יותר. ראוי לציין שבמקרים מסוימים מקובל להציע טיפולי יישור על ידי גשר מיוחד גם לילדים צעירים מאוד. דבר זה נעשה כאשר יש בעיה משמעותית במנשך ועל פי אבחון מדויק.

חיוך יפה זה יפה
הביקוש הגובר לשירות התקנה של גשר בשיניים בראשון לציון הפך מקובל כל כך למגוון גילאים מכמה סיבות טובות. ראשית, האפשרות לעשות שימוש בהתקן כגון גשר בשיניים פנימי הפך את הנושא למתאים גם למי שחשש מתקופה ארוכה הפרעה אסתטית, גם אם זמנית. שנית, שיניים ישרות מסייעות לשמור על בריאות הפה ועל שמירת היגיינה טובה יותר. שלישית ולא פחות חשוב – שיניים ישרות הן המפתח לחיוך יפה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שיניים בראשון לציון